Classmate Profiles (1995)

     User has created a profile: 8
     In Memory: 3
     Contains "In Memory" entry: 3
   Restricted to Classmates only


     

Show by:    A-Z    Last Updated: 8    Newest Members: 8  


Tout A Abdelmalek
Basem B Abdelnour
Christina A. Acerra
Miguel A. Acevedo
Jannette Aguila
Adrian N Alatzas
George Amaya
Jason F Amey
Brian M Anthony
Stephen J Apanel
Susan M. Araujo
Noel Arce
Lynell A. Armstead (Powell)
Jack N Ballum
Paula Barnhart
Rebecca R. Bartholomew (Haldaman)
Daryl G. Bast
Anastasia Batts
Brian C. Baum
Joseph R Baumann
Mark D Beazley
Kory M Beidler
Heather L. Beisel (Egan)
Kahil U Belfield
Nicole E. Bennecoff
Kelsie L Benton
Jennifer L Blum
Julie Bobo
Mark Bogdanowicz
Heather M Bomberger
Heather L Bowers
Sarae L. Bradley (Torres)
Carl L Bradshaw
Barbara M Braun
Arlene Breslin
Heather A. Brinker
Eric M Brosky
Daniel C. Brunner
Anisha N Bryan
Anneliese E Buck
Judith L Budinetz
Juan J Burgos
Jennifer A Buss
Frederick W Butcher Jr
Ebony L Butler
Cesar A Canizares
Matthew P Capobianco
Crissy Caraballo
Steven B Casper
Chun W. Chan
Bang Chau
Natalie M Clatterbuck
Elizabeth M Colon
Sherri L Considine
Joseph A. Corvino
Jubal A Crawl
Danielle N. Crone (Ramirez)
Pedro A. Cruz Jr
Antoinette L. Curry
Ben A Cuttic
Sarah J. Damrose (Eck)
Jennifer L Dancs
Gwendolyn R DeBoer
Sean F. Deets
Michael A DeHaven
Rebecca E DeLong
Kelly L Demko
Bryan D. Deppe
Leyla C Dervish
Amisadai (Amy) Diaz
Jennifer L. Dimler (Ulrich)
Ha T. Dinh
Huyen T Dinh
Gwendolyn A Dougherty
Rupalben R Dudhwala
Thao D Duong
J. Jackson Easton IV
Bryan J Ebert
Debbie A Edmondson
Pamela G Edmondson
Michael A Eible Jr
Amy K Eichenwald
Scott C Erich
Chad J Evans
Christopher J Farkas
Jodi M. Fatzinger
Scott K. Fehlinger
William J. Feiertag
Julie E Fennell
Ricardo Fernandez
George T. Ferrel
Natalie J. Forbes
Curtis R. Foster
Shawn P (Framey) Frame
Anthony C. Fronza
Moises (Moe) Fuentex
Luz M Garcia
Moises J Garcia
Jenifer Gauche
Layne A. Gehris Jr
Rebecca L George
Matthew J. Giannelli
Tad K Golden
Lisa A. Golley-Ortiz
Milton R. Gomez
Stefani E. Gomez
Elaine S Gonzaga
Barry William Green
Levy D Green
Michael P Griffin
Lawrence W Griffith
Jessica Guadalupe
John P. (Goober) Guimaraes
Eugene V Guischard
Angela C Gunkle
Rhett M. Gurian
Andrew J Hammer
Jennifer L Haskins
Betty Haussman (Dodson)
Caroline E. Haussman
Charles A Hayes
Erica D. Heil (Lucas)
Jaime A Heller
Christina E Henehan
Marisa N. Henriquez
Melissa Himmelberger
Kim-Phoung C Ho
Tri M Hoang
Patrick J (Pat) Hodge III
Nathan J. Hoffman
Wyatt J. Holowathy
Anthony G Holva
Robert Henry Jischke V
Alicia E. Johnson
Charles E Jones
Scott A. Jones
Trevor M Jones
Elizabeth A Kalter
Sadaf Kamal
Athanasia Kantzardis
Donna Kassis
Tiffany C. Keen (Labenberg)
Jennifer M Kichline
Rhonda M. King (Yenik)   
Thomas S. King
Terry M. Klingaman
Ian M. Knauer
Meghen E. Kobli (Ehrich)
Jonathan Earl Koder
Kathleen Kovatch   
Andrew J. (Drew) Krepelka
Nicole M Lagler
Sarah A Lakatosh
Kathy Larash (Black)   
J Matthew Laubner
Heather A. Laudenslager (Cumello)
Phuong Huong Le
Erin A Legat
James R. Leh
Tanya M Lemanski
Tanya L. Lembach (Weigand)
Chanh L Lenh
Melissa A Leo
Jennifer L. Leonard
Farrah L. Lewis
J. K. Lewis
Mei F Liu
Emanuel (Mannie) Llorens
Lisa D Longo
Yahaira Luciano (Mendez)
Jo Ana Luna (Llorens)
Audrey L. MacKes
Taryn L. Madtes (Farkus)
John D Maquera
Elizabeth H Marcon
Robert B Marsteller
Jennifer M. Martin
Guillermo A. Martinez Jr
Kelly A Martucci
Luz E. Matos
Sarah A Matte (Cook)
Jennifer Elaine Maurer (Werley)
Tammy L. McIlhaney
Gregory H. Mertz
Jaimie Lynn Messner    
Jennifer L. Mickley (Ott)
Barbi D. Miller (Norman)
Linda J Miller (Fenstermaker)
Shaheed R. Mitchell
Stephanie N. Mitchell
Maria A. Morales (Hamilton)
Rebecca E. Nagle (McDonald)
Jason Nemeh
Jeremy R. Nyemscek
Daniel M. O'Hare
Kathleen A. O'Neill (Holden)
Ruben Ortiz
Simeon E. Otero
Jose A. Pabon
Manisha D. Panwala
Benjamin M. Parry
Jonathan A. Penyack
Madeline Perez
Zachary A. Philipovich
Grisel Pichardo   
William D. Pickering
Jennifer E. Pizarro
Melanie Potter
Sean L. Powell
Adam J. Pure
Michael A. Reno    
Brian A. Ritter
Zoraida Rodriguez
Leslee N. Schneer
Verde Shafer (Maree)   
Jennifer L. Shoemaker (DeSantis)  
Alexander Smith
Christina Smith
Kimberly A. Smith
Terrance D. Smith II   
Nicholas J. Smitreski
Jessica A. Smyth
Amanda M. Snyder
Amy E. Snyder
Jason J. Snyder
Corey L. Spady
Peter H. Spisszak
Jaime L. Stahr
Rachel A. Steigerwalt    
Kelly S. Steinmetz (Wunderly)
Gerhard P. Stoeckel IV
Matthew D. Strauss
Stephanie L Stringer-Kim
Rodney Herbert Strobl II
Cory S. Suida
Allen C. Swoyer
Marcia R. Thomas
Katherine M. Thompson
Jamie Tibolt (Hamlett)   
Joel Tillett
Michael J. Tokar Jr.
Peter H. Tomala
J. Anna S. Tomecsek
Iona L. Torres
Gary R. Townsend Jr.
Danh T. Tran
Dao Q. Tran
Michael J. Traud
Amy A. Trexler
Asimo Tsilikoudis
Wendy E. Twardzik
James VanHuizen Jr.
Monce Vargas (Horn)
Bonibelle (Boni) Velazquez
Shannon L. Veneziano
Edna L. Virella
Vanessa Virella
Holly L. Wagner
Janet A. Walliltsch
Ethan W. Walthier
Kevin A. Ward
David J. Warfel
Cindy L. Warmer
Todd B. Warmkessel
Demitria K. Weaver (Cachia)
Tonya M. Wentzel
Quinn J. Werley
Courtney R. Wetzel (Fenstermaker)
Jason L. Wetzel
Craig S. White
Elizabeth A. Wickert
Nelson L. Wilson
Tammy M. Wilson
Benjamin F. Winkler
Fred Winkler Jr.
Magen J. Witkowski (Winters)
Hayley S Wolfe
Heather N. Woodside
Shannon A. Wyffels
Stephanie A Yeager (Manda)
Alicia M. Yost
Monika D. Zalewska (Baraket)
Dennis W. Zehner Jr.
Amy J. Zimmerman
Eric M. Zimmerman
Kimberly A. Zitaki