Classmate Profiles (1995)

     User has created a profile: 6
     In Memory: 3
     Contains "In Memory" entry: 3
   Restricted to Classmates only


     

Show by:    A-Z    Last Updated: 6    Newest Members: 6  


Tout A Abdelmalek
Basem B Abdelnour
Christina A. Acerra
Miguel A. Acevedo
Jannette Aguila
Adrian N Alatzas
George Amaya
Jason F Amey
Brian M Anthony
Stephen J Apanel
Susan M. Araujo
Noel Arce
Lynell A. Armstead (Powell)
Rebecca R. Bartholomew (Haldaman)
Daryl G. Bast
Brian C. Baum
Heather L. Beisel (Egan)
Nicole E. Bennecoff
Mark Bogdanowicz
Sarae L. Bradley (Torres)
Heather A. Brinker
Daniel C. Brunner
Chun W. Chan
Joseph A. Corvino
Danielle N. Crone (Ramirez)
Pedro A. Cruz
Antoinette L. Curry
Ben A Cuttic
Sarah J. Damrose (Eck)
Sean F. Deets
Brian Deppe
Bryan D. Deppe
Jennifer L. Dimler (Ulrich)
Ha T. Dinh
Amy K Eichenwald
Jodi M. Fatzinger
Scott K. Fehlinger
William J. Feiertag
Ricardo Fernandez
George T. Ferrel
Natalie J. Forbes
Curtis R. Foster
Anthony C. Fronza
Layne A. Gehris
Matthew J. Giannelli
Lisa A. Golley-Ortiz
Milton R. Gomez
Stefani E. Gomez
Barry William Green
Jessica Guadalupe
John P. (Goober) Guimaraes
Rhett M. Gurian
Betty Haussman (Dodson)
Caroline E. Haussman
Erica D. Heil (Lucas)
Marisa N. Henriquez
Nathan J. Hoffman
Wyatt J. Holowathy
Phuong H. Huong
Alicia E. Johnson
Scott A. Jones
Tiffany C. Keen (Labenberg)
Rhonda M. King (Yenik)   
Thomas S. King
Terry M. Klingaman
Ian M. Knauer
Meghen E. Kobli (Ehrich)
Jonathan Earl Koder
Andrew J. (Drew) Krepelka
Sarah A Lakatosh
Kathy Larash (Black)   
Heather A. Laudenslager (Cumello)
James R. Leh
Tanya L. Lembach (Weigand)
Jennifer L. Leonard
Farrah L. Lewis
Emanuel (Mannie) Llorens
Yahaira Luciano (Mendez)
Jo Ana Luna (Llorens)
Audrey L. MacKes
Taryn L. Madtes (Farkus)
Jennifer M. Martin
Guillermo A. Martinez
Luz E. Matos
Tammy L. McIlhaney
Gregory H. Mertz
Jaimie Lynn Messner    
Jennifer L. Mickley (Ott)
Barbi D. Miller (Norman)
Linda J Miller (Fenstermaker)
Shaheed R. Mitchell
Stephanie N. Mitchell
Maria A. Morales (Hamilton)
Rebecca E. Nagle (McDonald)
Jason Nemeh
Jeremy R. Nyemscek
Daniel M. O'Hare
Kathleen A. O'Neill (Holden)
Ruben Ortiz
Simeon E. Otero
Jose A. Pabon
Manisha D. Panwala
Benjamin M. Parry
Jonathan A. Penyack
Madeline Perez
Zachary A. Philipovich
Grisel Pichardo   
William D. Pickering
Jennifer E. Pizarro
Melanie Potter
Sean L. Powell
Adam J. Pure
Michael A. Reno    
Brian A. Ritter
Zoraida Rodriguez
Leslee N. Schneer
Verde Shafer (Maree)   
Jennifer L. Shoemaker (DeSantis)  
Alexander Smith
Christina Smith
Kimberly A. Smith
Terrance D. Smith II
Nicholas J. Smitreski
Jessica A. Smyth
Amanda M. Snyder
Amy E. Snyder
Jason J. Snyder
Corey L. Spady
Peter H. Spisszak
Jaime L. Stahr
Rachel A. Steigerwalt    
Kelly S. Steinmetz (Wunderly)
Gerhard P. Stoeckel IV
Matthew D. Strauss
Stephanie L Stringer-Kim
Rodney Herbert Strobl II
Cory S. Suida
Allen C. Swoyer
Marcia R. Thomas
Katherine M. Thompson
Jamie Tibolt (Hamlett)   
Joel Tillett
Michael J. Tokar Jr.
Peter H. Tomala
J. Anna S. Tomecsek
Iona L. Torres
Gary R. Townsend Jr.
Danh T. Tran
Dao Q. Tran
Michael J. Traud
Amy A. Trexler
Asimo Tsilikoudis
Wendy E. Twardzik
James VanHuizen Jr.
Monce Vargas (Horn)
Bonibelle (Boni) Velazquez
Shannon L. Veneziano
Edna L. Virella
Vanessa Virella
Holly L. Wagner
Janet A. Walliltsch
Ethan W. Walthier
Kevin A. Ward
David J. Warfel
Cindy L. Warmer
Todd B. Warmkessel
Demitria K. Weaver (Cachia)
Tonya M. Wentzel
Quinn J. Werley
Courtney R. Wetzel (Fenstermaker)
Jason L. Wetzel
Craig S. White
Elizabeth A. Wickert
Nelson L. Wilson
Tammy M. Wilson
Benjamin F. Winkler
Fred Winkler Jr.
Magen J. Witkowski (Winters)
Hayley S Wolfe
Heather N. Woodside
Shannon A. Wyffels
Stephanie A Yeager (Manda)
Alicia M. Yost
Monika D. Zalewska (Baraket)
Dennis W. Zehner Jr.
Amy J. Zimmerman
Eric M. Zimmerman
Kimberly A. Zitaki