Classmate Profiles (1993)

     User has created a profile: 14
     Profile contains photos: 1
     In Memory: 6
     Contains "In Memory" entry: 6
     Military Service: 5
   Restricted to Classmates only


     

Show by:    A-Z    Last Updated: 14    Newest Members: 14  


Adham M. Abdallah
Tanya L. Alexander
Jennifer A. Alliston
Melissa A. Althouse (Sands)
Angela L. Applegate
Amex J. Arce    
Scott P. Bartholomew
Jennings C. Baumer     
Kamryn L. Becker
Tanya L. Becker (Remaly)
Christopher J. Beisel
Tina M. Beller
Hallie L. Bendel
Nichole J. Benkovic (Treiber)
Benjamin L. Bertalan
Michael J. Borelli
Bonnie L Borillo (Epler)
Jill E. Buck
Robin M. Budanow
Curtis E. Buie
Stacey Cerciello   
Nghi T. Chau
Karen M. Christman
Dean David Conner
Amy C. Cooper
Jonathan D. (Jon) Cramer
Heidi Cruz-Austin
Erin A. Dalton
Jennifer E. Day
Janet L. Delong (Quinn)
Robin M. Dietrich (Keinert)
Christopher Donmoyer    
Latasha S. Eggleston (Connor)
Laura L. Endy (Domingues)
David V. Entrot    
Deborah A. Farr (Holzer)    
Kara L. Fatzinger
Chad A. Flakker
Shawn T. Floyd
Kristie A. Frontino (Dreisbach)
Ayako Fujiwara
William E. Gaffney   
Elizabeth R. Galarza
Danny J Garcia  
Maria R. Garcia (Grose)
Stephanie H. George (Albitz)
Shawn M. Gerancher
Justin A. Geroulo
Brian D. Gevert
Jessica L. Good (Williams)
Susan Grate  
Melissa A. Gredlics (McCaverty)
Jane M. Grimes (Casteline)
Melissa A. Hertzog
Nathan Hobgood-Chittick    
Sonia N. Jimenez
Alicia A. Kish
Tammie A. Kleppinger (Reimer)  
Todd M. Kleppinger
Maegen L. Kozemko
Marcy Kressly (Gaul)   
Dan Kroll    
Carlos L. Laboy
Jeffrey J. Leibensperger
Jill M. Lichman (Fletes)   
Darius J. Locicero
Tammy L. Mackes-Palacios   
Todd A. Martin
Patrick T. Mascornick
Brandi L. McNamara
Jennifer A. Merkel
David A. Mertz
Lisa A Mess    
Jamie E. Miller (Greenawalt)
Lynn A. Miller (Held)
Claudia N. Mitchell (Ewald)
Stacey A Moll
Kyle B. Morgan
Mark R. Moyer
Scott H. Nagle
Irene S. Ng
Toan N. Nguyen
Angela K. Nicholas (Karol)
Christopher R. Oriel
Telma A. Pacheco (Ubiles)
Patrick P. Pagella
Ryan L. Perry
Kelley A. Philipovich
Andrew B Phillips
Daniel Pichardo
Richard A. Pizarro
Alexa F. Plourde
Michael Pychinka III  
Priscilla Ramos (Tennant)
Steven Ramos
Christopher D. Reppert
Vanessa K. Reyes
Scott C. Richards
Kisha S. Riddick
Ondrea M. Rios
Arthur A. Rivera
Cisco Rivera
Michael Rivera   
Eunice Rodriguez (Matos)
Annette I. Roman (Arancibia)
Michael S. Roth
Jessica I. Rudolph (Irwin)
Marisa Ruffino
Galel W. Sanchez
Kalean J. Saylor
Jerry Scheirer
Peter M. Schemm
Katharine A. Schmidt (Knatpernberger)
Heather A. Schwenzer (Long)
Brian M. Sefcik
Staci Smith (Morrissey)   
David F. Smith Jr
Marie E. Smitreski (McNamara)
Michael D. Sprigle
Charles E. Stettler
Allison L. Stoudt
Tracy L. Stoudt
Shannon M. Thomas
Benjamin C. Thompson
Stacey R. Thompson (Kincaid)
Brian A. Toman
John J. Tomecsek III
Elizabeth D. Tordy (Sabo)
Chieu M. Tran
Truong D. Tran
Michael T. Urland
Kerrie M. Vogel   
Melissa A. Wagner (Senick)
Michael A. Waitkus
Jodi L. Washychyn
Timothy G. Weber
Sunshine Wetzel (Mohr)
Jennifer L. Williams (Bennett)
A. Margaret Wilson (Rishel)
Thomas D. Yocum
Tracy L. Yocum (Meitzler)
Sarah E. Young
Michele Zahradnik (Gurz)   
Eric D. Zamborsky
Michael J. Zapach Jr    
Julio C. Zelaya
Jennifer A. Zeronas