Classmate Profiles (1981)

     User has created a profile: 28
     Profile contains photos: 2
     In Memory: 2
     Contains "In Memory" entry: 2
     Military Service: 4
   Restricted to Classmates only


     

Show by:    A-Z    Last Updated: 28    Newest Members: 28  


Paula Abrantes
William J. Ackerman    
Frances H. Acres
Fred S. Adams
Lisa Aflalo (Gracely)   
Christina M. Ahn (Cayne)
Pamela L. Aiken
Barbara A. Albert
Tina A. Albright
John J. Aleszczyk
Michael J. Allen
Mark A. Amey
Andrew M. Anderson
Michelle S. Anderson
Besaida B. Andina
Cynthia M. Androsky
Wendy S. Anselm (Thorpe)
Donna M. Antoniewicz
Raymond G. Aquila
Michael W. Armstrong
Park M. Armstrong
Cynthia S. Arnold
Scott R. Artwohl
Katya R. Atiyeh (Hanna)
Scott A. Atiyeh
Tony W. Azar
Kris M. Bachert
Bobbie A. Baer
Gina M. Baglini
Keith L. Bahr
Enid Baker (McClure)
Suzanne E. Baker
William A. Baker
Terence G. Bannon
Dennis E. Barley
Dale R. Barlip
Gary E. Barna
Susan G. Barnes
Chris Gino Barone
Michael J. Barr
Susan D. Barr (Picklo)
Daniel J. Barrett
David E. Barrow
Roseann M. Basso (French)
Anthony (Tony) Batarick
Mark D. Bauer
Tom W. Bauer
Richard J. Bauer Sr.
Greg L. Beers
Jackie R. Bell
Gail B. Bellesfiled
Michele T. Bench
Daniel P. (Benny) Benedict
George A. Benson
Cindy A. Berdelle
Dale Berta   
Andrew M. Bertha
Clayton D. Bertsch
Mark B. Besen
Laura J. Bilger
William H. Bishop III
James M. (Jim) Bleiler
Deanna L. Bloom
Karen L. Bode (Schaffer)   
David M. Bodnar
Kathy L. Bohnenberger (Khanuja)
Patricia A. Bolich
Pamela A. Bond
Donna J. Bosch
Ilona M. Both
Patricia L. Boyle
Jeanne L. Bradley (Birosik)
Gerald J. Brahm
Lisa A. Breitfeller (Johnson)
Barbara A. Brennan
Haidee A. Brescacin
Stephen P. Brown
Brad J. Brumbaugh
Michael A. Bruno
Terri L. Buchert (Macauley)   
Brian S. Buda
Makh Budhoo
Mohannie Budhoo (St. Cyr)
Daniel J. Bundra
Michelle A. Burrows
Pearlie A. Burton
Giovanni Busa
Michael R. Buser
Nicholas J. Bushner
Lisa A. Butterweck
Scott A. Buxton
John G. Caligiuri
Sandra A. Campbell
Michael P. Carl
Theresa L. Cerruti
Sandy F. Chain
Siew F. Chen
Paul J. Chen-Luke
Brenda L. Cherry
Lisa A. Christman (Mohr)
Paula A. Cimino
Frank E. Clever
Willard Robin Clewell
David G. Code
Faye E. Cohen
Jeanne A. Cohen
Jennifer Cohodas
Joseph P. Collins
Cindy L. Conrad
Gail L. Conrad (Boyle)
Sally A. Contento
Jeffrey E. Conway   
Russ Cordes    
Greg J. Costa
Michelle M. Costello
David Robert Cox
Trayce Crawford
Sulma Z. Cruz (Sterling)
Joseph Culp    
Donna M. Cupples
Maureen Curran (Sitler)
Michelle L. Daddona
Daniel A. David
Rhonda L. David
Edward G. David Jr.
Michael S. Davis
Robert G. Davis
Rochester L. Davis
Tate R. DeCray
Catalina Delando
Juliann M. DeLong
Peter W. Dennis
Lissette M. DePaula
Bethann R. Derr
Albert M. DeSautels
Patrick Devers
Edward C. Dex
Jeffrey P. Diehl
Nancy K. Diehl
Susan A. Diehl
Jeffrey M. Dilcher
Elaine G. Dilcherd
Todd M. Dilliard
Paul Dixon
William R. Doncsecz
Diane L. Donmoyer
Kevin F. Dooley
Sheri J. Dougherty
Wendy C. Downing (Tudor)
Lavell Drayton
James H. Dreisbach
Jane E. Dreisbach
Alice R. Druckenmiller (Shober)
Lynn M. Druckenmiller (Masters)
Scott W. Dundore
Vincent J. Dunton
Michele C. Durback
Patricia A. Dutsch
Edward J. Dzema
Mike Patrick Eagan
Karen M. Eames (Zoz)
John J. Earley
Wendy S. Eck (Brahm)
Kevin R. Eckert
Richard B. Eckert
Robert S. Egolf
Rady A. Elbasha
Lori A. Eltz
Kathleen L. Emery
Steve E. Emery
Nelson Enriquez Jr.  
Ruth Entler
Mary A. Erie
Robert A. Erie
Deborah E. Ernst (Walter)
Mary E. Esler
Brent B. Evans
Jonas B. Ewing
Lisa K. Fabian (Miller)
Laurie Frey
Jean E. Fritz (Azar)
Brian W. Gibson
Deborah A. Giering
John A. Gisolfi
Scott F. Glass
Susan L. Glime (Nunn)
Curtis Golden
Elizabeth A. Gordon
David H. Gossman    
Stewart J. Gouck   
Felicia M. Green
Frank D. Green
Bradford C. Greenawald
Daryl L. Greenawalt
Andrew N. Greenberg
Theresa Diane Gregory
Jean A. Gresh
Alyssa J. Gross
David L. Gross
Timothy R. Grube
George Gunshore   
Michael S. Guruitz
Daniel T. Haffner
Richard A. Hahn
Joann A. Haines
Kenneth W. Halderman
Gretchen E. Hallberg (Cuddy)
Thomas E. Hanby
Dolores G. Harris
Sheryl R. Harris
Bryan T. Havir
Scott A. Hechler
Allen G. Heckman
Katherine L. Hedrick (Book)
Judith L. Heffner (Gross)
Sherry M. Heilman
Craig G. Heimbach
Steven K. Heimbach
Ellen M. Hein
Kord D. Heinemann
Jess S. Helfrich
John A. Hendricks
Steve T. Henning
Charles E. Herman
Carol E. Herring (Angstadt)
Patricia K. Hess
Holly A. Hessing
Timothy Hetzog
James D. Hewitt
Dina L. Hittinger
Paula S. Hoderman (O'Sullivan)
Lynnette Hoffert (Swartley)   
Barbara J. Hoffman
Carla J. Hoffman
James R. Hoffman
Jane M. Hoffman (Boyer)
Jean L. Holden
Trent K. Holman
Arlene G. Holt
Walter D. Hooks
Mary Ann Hope (Chunko)
Todd K. Hottle
Leslie M. Howells
Paul S. Howells
LaurieAnn M. Hower (Kapun)
Stacey A. Huff (Yarnall)
Glenn S. Hunsicker
Vivian M. Ineichen (Dimick)
Marcus R. Infanti
Elias Ann Isaac
Ghassan A. (Sam) Ishak
William P. (Bill) Jacob
Karen T. Johnson
Laurie A. Johnson (Reed)
Lynn A. Jones (Nester)
Michael Y. Joseph
Thomas J. Juretus
Thomas C. Kachitsis
Dennis E. Kacsur
Robert D. Kahn
Michael P. Kalavoda
John C. Kalfas
Stanley R. Kaminski
Gladys R. Kammetler
Tania B. Kaniuka
Pamela S. Kaplan (Pelto)
Jerome A. (Jerry) Kapun
Connie R. Karner
Lisa A. Kauffman
Michael D. Keefer
Teresa M. Keeler
Brian C. Kehm
Brett D. Keiper
Ann E. Kelby
Doris P. Kemmerer
Anthony M. Kennedy
Lisa Kessler   
Mark J. Kiefer
Mary Beth Kist
Alan S. Kitey
Michele L. Kline    
Susan J. Kline (Kinney)
Cheryl Kohl   
Pamela Kolleogy (Trone)
Terry L. Kominsky
Frederick P. Kopetz   
Jacqueline C. Korpics (Schmoyer)
Michael P. Kotch
Christine Ann Kranch (Bushner)
Mark Allen Kresge
Cheryl Lynn Krout (Skinner)
Craig S. Kuhns
Brenda A. Kurapka (Nagle)
Kevin T. Leitgeb
Tammy Lerch (Vidal)  
Kelly J. Lester
Erin F. Levy (Paul)
Lori Limpar   
Heather J. Lindenmuth (Todd)
Scott K. Longenbach   
Carole Lutte   
Michelle Matey (Scheirer)   
Cynthia A. McCorkle
Kevin P. McDonald
Valeria L. McNeal
Mark A. Meckes
Julie A. Mest (Shaw)
Carlene M. Mickey (Entler)
Samuel C. Milkman
Mark A. Miller
Tod W. Miller
Tammy L. Missmer (Harris)
Jay A. Morane  
Brian K. Morgan
Sue L. Moyer (Harasink)
Todd K. Murray
Annette Nagel (Santana)    
Kevin W. Nase
Dan J. O'Boyle
Joseph O'Brien
Kerry A. O'Brien (Demott)
Bbt O'Connor (Gaumer)   
Lynn M. Olson (Wingert)
Joe C. O'Reilly
Maureen Orgler (Rosen)
Richard J. Ortelli
Emmanuel H. Papadopoulos
Terri L. Patterson (Markiewicz)
Michael F. Phillips
Monica L. Poandl (Robb)
Carol A. Pradel
Gary D. Preis
Melissa L. Quevy (Guard)
Scott R. Rabenold
John M. (J. R. ) Ramsay
Michael Reiss  
Richard S. Reitz
Pamela Repasch (Brucker)
Colleen D. Reph
Robert P. Robinson Jr.
Lisa A. Rocco
Nancy A. Rossetti
Cindy L. Rothenberger (Azar)
Dave M. Rusinko
Debbie L. Saeger (Struthers)
Maribel S. Santos (Casiano)
Karen L. Sarley
Elizabeth Satiago
Debra A. Schaffer (Miller)
Jack K. Schutt
Susan E. Seachrist
Regina M. Seibert (Snyder)
Clayton R. Shaffer
Kevin Sheetz   
Kerri L. Sletvold (Bahr)
Bonnie L. Smith
Diana M. Smith
Michael S. Smith
Pamela Jean Smith (Nappo)   
Tracey A. Smith (Carbonetto)
Dana M. Snyder
Mark E. Snyder
Drew P. Sonntag   
Susan D. Sperling (Maurer)
Paul E. Steiner
Terri L. Steiner (Miller)
Michael W. Stengel
Sherry A. Stephens (Shaffer)
Lisa A. Stinner (Dex)
Gary Stoudt  
Lisa Szivos (Fake)   
Joseph T. Thomson
Dean J. Tretter
Lisa M. Ulrich (O'Connor)
Scott Vasel
Michael J. Wagstaff
John S. Watson
John M. Weidner
Karen L. Weinperl
Darlene M. Wendling
Gregory C Wert
Paul J. Wesnak
Robin Wiener (Labe)
Frank G. Williams
Maria A. Williams (Tartaglia)
Walter F. Williams Jr.
Diane J. Woroniak (Boyajian)
Robert J. Xander
Helen Yialamas (Kraft)   
Christopher C. Young
Wendy R. Young